2018. április 3., kedd

Teherautó sofőr állás (Lkw-Lenker/in)

Teherautó sofőr állás (Lkw-Lenker/in) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Markt Piesting

A Reichspfarrer GmbH teherautó sofőr munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a teherautó sofőr állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség!
  • C+E-kat. jogosítvány és gyakorlat a követelmény

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi sofőri munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a teherautó sofőr állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • C95 vizsga
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra és hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Pótkocsis teherautó vezetése, segítségnyújtás a be- és kirakodásnál
  • Szállítmányozási munkák Burgenland és Alsó-Ausztria térségében
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált munkabér összege a teherautó sofőr munkakörben:

  • A munkaadónál 1.543,16 € bruttó/hó + napidíj a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Markt Piesting

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?