2018. február 13., kedd

Varrónő állás (Näher/in)

Varrónő állás (Näher/in) – Ausztria – Tirol tartomány – Zell am Ziller

A Personalvorauswahl durch AMS 4 fő varrónő munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! 4 fő munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a varrónő állás esetében:

  • Szakirányú végzettség kötelező

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Minimum 1 éves szabás - varrási munkatapasztalat elvárt

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi varrodai munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkáltató részéről elvárt egyéb kompetenciák a varrónő állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Jó szervező készség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Különböző textilvarrási - szabási munkálatok
  • Javítási - átalakítási munkák
  • Ipari varrógépek használata

A munkaadó által felkínált munkabér összege a varrónői munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.400 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Tirol tartomány – Zell am Ziller

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?