2018. február 9., péntek

Kőműves állás (Maurer/in)

Kőműves állás (Maurer/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Weiz (13,84 € bruttó/óra)

A Strobl Bau - Holzbau GmbH 10 fő kőműves munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Nagy létszámú (10 fő) munkaerő felvétel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a kőműves állás esetében:

  • Kőműves szakmunkás vagy OKJ-s szakképzettség kötelező

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Minimum 1 éves építőipari munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvismeret az alábbi építőipari munkánál:

  • Legalább szakmai szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a kőműves állás betöltéséhez:

  • Megbízható, szorgalmas, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Lakás és házépítési, felújítási munkálatok
  • Általános kőműves munkák (vakolás, falazás, stb.)

A munkáltató által felkínált munkabér összege a kőműves munkakörben:

  • A cégnél minimum 13,84 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Weiz

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Mi a feladatköre a kőművesnek külföldön?
Milyen anyagokkal és eszközökkel találkozik egy kőműves?
Milyen elvárásoknak kell, hogy megfeleljen egy kőműves külföldön?
Kell nyelvtudás ahhoz, hogy külföldön kőműves munkát vállaljak?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Építőipari munka külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?