2018. február 19., hétfő

Karosszéria-lakatos állás (Kfz-Spengler/in)

Karosszéria-lakatos állás (Kfz-Spengler/in) – Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton (2.300 € bruttó/hó)

A HORVATH Erich GesmbH karosszéria-lakatos szakembert keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a karosszéria-lakatos állás esetében:

  • Szakirányú végzettség kötelező

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Nem követelmény, de némi karosszériajavítási munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás alábbi karosszériás munkánál:

  • Legalább szakmai szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a karosszéria-lakatos munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Jó szervező készség
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Karosszériajavítás, felújítás, műhely munkák
  • Baleseti károk javítása, korrigálása

A munkáltató által felkínált munkabér összege a karosszéria-lakatos munkakörben:

  • A cégnél minimum 2.300 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Burgenland tartomány – Kismarton

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?