2017. december 9., szombat

Hó-eltakarítási munka (Mitarbeiter/in für den Winterdienst)

Hó-eltakarítási munka (Mitarbeiter/in für den Winterdienst) – Ausztria – Stájerország tartomány – Graz (15,00 € bruttó/óra)

A CW Gebäudereinigung GmbH hó eltakarító dolgozókat keres a téli szezonra, ausztriai munkavégzéssel!

Figyelem! Magas órabér (15,00 € bruttó/óra), szakképesítés nem szükséges!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a hó eltakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi közterületi munkakörnél:

  • Legalább minimális szintű német nyelvtudás elvárt, amely az alap munkautasítások megértéséhez elegendő

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a hó eltakarító állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Hó eltakarítási munkák; utak megtisztítása, sózása
  • Hómaró, hótoló kistraktor használata
  • Egyéb téli karbantartási munkálatok

A munkáltató által felkínált munkabér összege a hó eltakarító munkakörben:

  • A cégnél minimum 15,00 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 10 - 20 óra/hét (Részmunkaidős állás, időjárástól függően)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Graz

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?