2017. október 22., vasárnap

Utcaseprő gép vezető állás (Straßenreiniger/in)

Utcaseprő gép vezető állás (Straßenreiniger/in) – Ausztria – Tirol tartomány – Innsbruck (1.880,50 € bruttó/hó)

A Stadtmagistrat Innsbruck cég utcaseprő gépirányító munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az utcaseprő gépirányító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A cég által igényelt nyelvismeret az alábbi közterületi munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvtudás elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák az utcaseprő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Jó szervező készség
  • Figyel a részletekre
  • Hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Járdák és útburkolatok manuális és gépi tisztítása
  • Utcaseprő gép vezetése, takarítás az adott település körzetében

A cég által felkínált munkabér összege a közterületi munkakörben:

  • A munkaadónál minimum 1.880,50 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

Az utcaseprő gép működése:

  • Egy nagy vizes porszívóhoz lehetne hasonlítani. Az utcaseprő gép elején két nagy körkefe található, mely egy nagy porszívó csöve felé sepri a szemetet, port és ezt a gép felszívja.
  • Ha külföldön dolgozunk utcaseprő gépen, akkor a munkaterületünk a közterületek lesznek (amennyiben nem magánterületre szól a szerződés). Sétálóutcák, parkolók, terek, utcák, belvárosi területek. Ezeken a helyeken professzionális takarításra van szükség.

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B+F-kat. jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Tirol tartomány – Innsbruck

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?