2017. október 11., szerda

Csomagválogató munka (Paket Sortierer/in)

Csomagválogató munka (Paket Sortierer/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Werndorf (10,13 € bruttó/óra)

A Transport & Service J.R. GmbH csomagválogató dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a csomagválogató állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi csomagválogatási munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a csomagválogató munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Gyors munkatempó
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Csomagok szelektálása, osztályozása, rendezése, rakodása, előkészítése szállításra

A cég által felkínált kereseti lehetőség a csomagválogató munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 10,13 € bruttó/óra a fizetés

A munkáltató által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 10 óra/hét (Részmunkaidős állás)
  • Hétfő-péntek: 05.30 - 07.30

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű a munkahely eléréséhez

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Werndorf

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?