2017. augusztus 16., szerda

Tájkertész állás (Landschaftsgärtner/in)

Tájkertész állás (Landschaftsgärtner/in) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Ottenschlag (1.800 € bruttó/hó)

Osztrák kertészeti vállalkozó tájkertész munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a kertész állás esetében:

  • Szakirányú végzettség szükséges

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Nem kötelező, de némi kertépítési - kertészeti munkatapasztalat előnyt jelent

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi tájkertész munkánál:

  • Legalább szakmai szintű német nyelvismeret elvárt (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a kertész állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés jó modor
  • Növények alapos ismerete
  • Jó szervező készség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A cég által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Zöldterületek, privát kertek gondozása (füvesítés, virágágyások készítése, öntözés, kerti tó építése)
  • Tereprendezési, térkövezési munkák, kőkerítés készítése
  • Fa, sövény és cserje ültetési, metszési munkálatok

A munkáltató által felkínált munkabér összege a kertész munkakörben:

  • A cégnél minimum 1.800 € bruttó/hó a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány kötelező
  • C-kat. jogosítvány előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Ottenschlag

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?