2017. június 5., hétfő

Virágbolti munka - Virágárus állás (Florist/in)

Virágbolti munka - Virágárus állás (Florist/in) – Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Klosterneuburg

A KOLB GmbH - Blumenstube virágkötő - virágárus munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a virágkötő - virágárus állás esetében:

  • Virágkötő szakiskolai vagy OKJ-s képesítés szükséges

A cég által elvárt szakmai tapasztalat mértéke:

  • Legalább féléves virágbolti munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás az alábbi virágárus munkakörnél:

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák a virágkötő - virágárus állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, kreatív, elkötelezett, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Ügyfélközpontúság
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Virágkötési munkák (virágcsokrok, díszek, koszorúk, stb. készítése)
  • Eladói munka

A cég által felkínált kereseti lehetőség a virágkötő - virágárus munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 1.500 € bruttó/hó a munkabér

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Alsó-Ausztria tartomány – Klosterneuburg

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?