2017. június 7., szerda

Otthoni segítő állás (Heimhelfer/in)

Otthoni segítő állás (Heimhelfer/in) – Ausztria – Salzburg tartomány – Salzburg (1.768,90 € bruttó/hó + pótlékok)

A Gunther Ladurner Pflegezentrum otthoni segítő munkatársat keres hosszútávra, ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés az otthoni segítő állás esetében:

  • Szakirányú végzettség kötelező, illetve legalább 1 éves szakmai tapasztalat is elvárt

A cég által igényelt nyelvtudás az alábbi otthoni segítő munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A munkaadó részéről elvárt egyéb kompetenciák az otthoni segítő munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, lelkiismeretes, elkötelezett, motivált, rugalmas, terhelhető

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Magas szociális kompetencia
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra, hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Idősek és betegek ápolása, ellátása, gondozása

A munkáltató által felkínált munkabér összege az otthoni segítő munkakörben:

  • A cégnél 1.768,90 € bruttó/hó + pótlékok a kereseti lehetőség

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját autó előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Salzburg tartomány – Salzburg

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Mi a feladatköre külföldön a szociális gondozónak, idősgondozónak, illetve az otthoni segítőnek?
Mi a feladata a szociális gondozónak, ápolónak egy idősek otthonában?
Mi a feladata a szociális gondozónak, ápolónak egy gyermekotthonban, csecsemőotthonban?
Mi a véleményük a külföldön dolgozóknak a munkáról, a körülményekről, a fizetésről?
Ki lehet szociális gondozó, ápoló külföldön? Milyen szakképesítés szükséges a munkavállaláshoz?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Idősgondozás külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?