2017. május 21., vasárnap

Fűrészüzemi munka (Sägearbeiter/in)

Fűrészüzemi munka (Sägearbeiter/in) – Ausztria – Stájerország tartomány – Köflach (11,50 € bruttó/óra)

Az Edler Natur Holz GmbH fűrészüzemi munkára dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a fűrészüzemi állás esetében:

  • Faipari (ács - asztalos) szakképzettség vagy minimum 1 éves faipari / fűrésztelepi munkatapasztalat a követelmény

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi fűrészüzemi munkánál:

  • Legalább minimális szintű német nyelvismeret szükséges (szóban és írásban)

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a faipari munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, felelősségteljes, motivált, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Műszaki érzék
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

A meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Fűrészüzemi munkák (faanyagok válogatása, rendezése, rakodása)
  • Szalagfűrész és egyéb famegmunkáló gépek használata
  • Egyéb adódó tevékenységek

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a fűrészüzemi munkakörben:

  • A munkáltatónál minimum 11,50 € bruttó/óra a munkabér

A munkaadó által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő-csütörtök: 07.00 - 12.00 és 13.00 - 17.00; Péntek: 07.00 - 09.30

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Stájerország tartomány – Köflach

Az alábbi ausztriai állásra való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?