2017. május 22., hétfő

Bútorszállító állás (Umzugshelfer/in)

Bútorszállító állás (Umzugshelfer/in) – Ausztria – Vorarlberg tartomány – Feldkirch

Az Umzugvorarlberg cég bútorszállító dolgozókat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

A munkaadó által megkövetelt végzettség - szakképesítés a bútorszállító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de a hasonló területen szerzett munkatapasztalat elvárt

A munkáltató által igényelt nyelvtudás ennél a bútorszállítási munkánál:

  • Megfelelő szintű német nyelvismeret szükséges, amely legalább minimálisan kommunikációképes

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a bútorszállító állás betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, felelősségteljes, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Tapasztalat bútorszállító heveder használatában
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Nem dohányzó
  • Figyel a részletekre
  • Túlóra vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

A munkaadó által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Csomagolási, rakodási és összeszerelési munkálatok (bútorok, egyéb berendezések)
  • Teherautók be- és kirakodása (költöztetési munka)

A munkáltató által felkínált kereseti lehetőség a bútorszállítói munkakörben:

  • A cégnél minimum 7,42 € bruttó/óra a munkabér

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • Ausztria – Vorarlberg tartomány – Feldkirch

Az alábbi ausztriai munkára való jelentkezés módja:

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?